Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krok za krokem

 O seriálu: Náš příběh začíná na Jamajce, kde se jedna ovdovělá kosmetička - Carol Fosterová  - zamilovala do rozvedeného stavitele Franka Lamberta . Láska na první pohled způsobila, že se ještě na Jamajce vzali... Později sice zjistí, že sňatek nebyl právoplatně uzavřen, ale ani tato komplikace je nezaskočí a svatbu zopakují. Frank se se svými dětmi a prasetem ihned po návratu z dovolené, resp. vyzrazení manželství s Carol, nastěhuje k Fosterovým, čímž oběma stranám způsobí pořádný šok. Frank by sice Fostertovým nijak nevadil, zato jeho ratolesti ano a mezi dětmi začne nefalšovaná válka.

JT  se s Danou  již znají ze školy, kde jí (snad po nevydařené schůzce) strčil do skříňky krysu. Karen  je Al  pro smích kvůli tomu, že myslí stále jen na krásu a kluky, zatímco Al je takové zvláštní děvče, které vyrůstalo mezi chlapci, má rádo sport a nesnáší typicky "dívčí" záležitosti - např. módu nebo make-up. Mark Foster  je rodinný génius, má však pro svou přílišnou chytrost problémy (nejen) s dívkami.

Aby to nebylo málo, v kosmetickém salónu, který je součástí domu, pracuje Carolina svobodná a neustále vdavekchtivá sestra Penny  a jejich matka, které rády přispějí do rodinného ruchu. Ze strany Lambertových je tu kromě otce a dětí navíc zvláštní synovec Cody Lambert, který se usídlí v karavanu na dvorku.

S přibývajícím časem se hrany obrušují a problémy mezi rodinami ustupují do pozadí a spíše se soustředí na spory JT-Dana/Al a Dana/Al-Karen. Cody časem odchází do Ruska, Frankovu firmu jednu chvíli decimuje pohroma jménem Flash, Carol si přivádí přítele Jean-Luca Rieupeyrouxe, s nímž také ve městě vybuduje nový salon. V prostorách starého je pak vytvořen byt pro JTho a jeho nejlepšího kamaráda Riche, kterého ovšem zbytek rodiny - alespoň zezačátku - příliš nemiluje.

Frankovi a Carol se také narodí společné dítě, dcera Lilly. JT si najde přítelkyni - šikovnou a pohlednou automechaničku Samanthu Milano a Dana se oproti vší logice zamiluje do Riche.

Zdroj:http://www.serialzone.cz/

 

Herci:

Carol Foster- Suzanne Somers

Frank Lambert- Patrick Duffy

Dana Fosterová- Staci Keanan

JT Lambert- Brandon Call

Al Lambertová- Christine Lakin

Karen Fosterová- Angela Watson

Mark Foster- Christopher Castile

Brendan Lambert- Josh  Byrne

Cody Lambert-Sasha Mitchell

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 39457
Měsíc: 634
Den: 16